SPORT

Agencja Handlowa BAZA od 1995 roku wspiera finansowo działalność sportu młodzieżowego na terenie miasta Wałcz. Pan Włodzimierz Zaremba jest Prezesem klubu sportowego MKS ŻAK, w którym trenują dwie sekcje: akrobatyki sportowej i lekkiej atletyki.

Zarząd Firmy wspomaga finansowo i materialnie oraz pomaga przy organizacji różnych zawodów i mitingów. W kwietniu 2003 roku w Wałczu odbył się Puchar Polski w Akrobatyce Sportowej, gdzie nasza firma była jednym z fundatorów nagród.

Corocznie jesteśmy sponsorem nagród w zawodach akrobatów, tzw. "Pierwszy Krok" oraz zakupujemy sprzęt sportowy dla lekkoatletów.

Poniżej kilka migawek z "Dnia Dziecka" w 2003r. zorganizowanego przez Agencję Handlową Baza. Sponsorem nagród była, między innymi, Grupa Polskie Składy Budowlane.

Prezes klubu sportowego MKS ŻAK, Włodzimierz Zaremba wraz z Otylią Jędrzejczak.

W dniach 01-02.09.2007r. Pracownicy Agencji Handlowej "BAZA" uczestniczyli w spływie kajakowym rzeką Rurzycą o długości 30km. W spływie brało udział 12 kajaków z pracownikami i ich członkami rodzin.

Galeria zdjęć

SPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORTSPORT